Kolejne koncerty w Busku i Solcu-Zdroju

Dodane 02.03.2016, 10:46
Trzy osoby stoją obok siebie (mężczyzna i dwie kobiety), w dłoniach trzymają mikrofony, uśmiechają się. Po ich lewej stronie siedzi mężczyzna, który gra na klawiszach.Zdjęcie z oddali. Kobieta stoi na scenie, śpiewa. Po jej lewej stronie siedzi mężczyzna, który gra na fortepianie. Patrzy na nich licznie przybyła publiczność.

Po miesięcznej przerwie zimowej  wróciliśmy do koncertowania. Na ostatni weekend lutego wybraliśmy się z naszą muzyką do Solca i Buska-Zdroju. Mamy tam świetne miejsca, w których granie jest wielką przyjemnością, dlatego jak zwykle koncertowaliśmy w Uzdrowisku Solec, sanatorium Nida oraz sanatorium Marconi. Pomimo chłodu, który panował na zewnątrz, zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło, a nasze koncerty cieszyły się dużą frekwencją, za co bardzo serdecznie dziękujemy.
Podczas spotkań z Państwem, w tym roku po raz pierwszy,  zachęcamy do przekazania naszej Fundacji 1% z deklaracji podatkowej za zeszły rok. Dziękujemy za wsparcie finansowe podczas wszystkich koncertów oraz tyle pięknych słów poparcia.

Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym te koncerty po raz kolejny doszły do skutku.

Do zobaczenia podczas następnej wizyty w Busku i Solcu!