Mroźne, przedwiosenne muzykowanie

Dodane 08.03.2018, 16:45
Trzy osoby stoją, (dwie kobiety i mężczyzna) śpiewają. Po ich lewej stronie drugi mężczyzna gra na pianinie elektycznym.

2 i 3 marca mieliśmy okazję spotkać się z naszą publicznością w Busku-Zdroju, w sanatoriach „Nida” i „Krystyna”. Kolejny raz były to bardzo muzyczne i ciepłe spotkania. Ponieważ mamy okres rozliczeń 1%,, w trakcie naszych koncertów zachęcamy do przekazania go na naszą działalność.

Z serca dziękujemy Państwu za obecność, dobrą energię, wspólne śpiewanie i nagradzanie nas gromkimi oklaskami.

Nie możemy doczekać się kolejnego z wami spotkania!