Setna rocznica odzyskania niepodległości uczczona w sanatorium "Marconi"

Dodane 13.11.2018, 13:05

10 listopada spotkaliśmy się z Państwem w sanatorium „Marconi” w Busku-Zdroju.

Był to wyjątkowo udany koncert z licznie przybyłą publicznością. Odbył się także ze szczególnej okazji.

W pierwszej jego części uczciliśmy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, wykonując solo i wraz z Państwem kilka pieśni patriotycznych.

Największym powodzeniem wśród panów cieszyło się zaśpiewane z Adrianem „O mój rozmarynie”, natomiast panie wspaniale wykazały się śpiewając z Moniką i Agnieszką „Rozkwitały pąki białych róż”.

Pięknie tę podniosłą część koncertu podsumował Adrian, mówiąc, że gdyby nasz kraj sto lat temu nie stał się wolny, na pewno nie odbyłaby się ta druga, rozrywkowa część naszego spotkania. Dlatego warto również w małych sprawach docenić ten fakt.

Dalsze piosenki także bardzo się Państwu spodobały, na co dowodem były tym razem nawet wspólne zdjęcia po koncercie.

Dziękujemy z serca za tak ciepłe przyjęcie i do zobaczenia następnym razem!