Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Koncert walentynkowy w Centrum Młodzieży im. Dr. Henryka Jordana - 15 lutego 2019

Partnerzy:

• Centrum Młodzieży im. Dr. Henryka Jordana przy ulicy Krupniczej w Krakowie

Trzy kobiety stoją, trzymają w rękach mikrofony. Jedna z nich śpiewa.

W piątek 15 lutego zaśpiewaliśmy dla seniorów na zaproszenie Centrum Młodzieży im. Dr. Henryka Jordana przy ulicy Krupniczej w Krakowie.

W koncercie walentynkowym zaprezentowaliśmy najpiękniejsze i ponadczasowe piosenki o miłości – zarówno tej szczęśliwej, jak i niespełnionej.

Zupełnie niespodziewanie dla nas wykonawców, na publiczności zasiadła duża grupa przedszkolaków, czyniąc to spotkanie zupełnie wyjątkowym i wplatając w walentynkowy koncert również miłość dzieci do rodziców.

Mała publiczność z zaangażowaniem z nami klaskała, rozmawiała i wyglądało na to, że wspaniale się bawi.

Dziękujemy za zaproszenie władzom Centrum Młodzieży, a publiczności za wiele ciepłych słów.