Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Przegląd teatralno - muzyczny "O Buławę Lajkonika" - 3 kwietnia 2019

Partnerzy:

• Centrum Młodzieży im. Dr. Henryka Jordana przy ulicy Krupniczej w Krakowie
  • SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie przy ulicy Tynieckiej w Krakowie

3 kwietnia br. w Centrum Młodzieży im. Henryka Jordana przy ulicy Krupniczej w Krakowie miał miejsce przegląd teatralno-muzyczny „O Buławę Lajkonika”, w którym wzięli udział wybrani uczniowie SPDP: Natalia Lewandowska - solistka, Marcin Joneczko i Dominik Burchardt – jako duet, towarzyszył im zespół z Fundacji Artystycznej Cantito w składzie: Karol Radwan – fortepian, Adrian Wyka – gitara basowa i Mateusz Popis – cajon. Zaśpiewali oni bardzo zróżnicowane piosenki, co spotkało się z żywiołową reakcją publiczności.