Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

XIV Konkurs Hej kolęda, kolęda w Oświęcimiu - 11 stycznia 2019

Małgorzata Bartnik to laureatka nagród w organizowanym przez naszą Fundację Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Krakowskiej oraz wokalistka podczas wielu naszych koncertów. Jedną z nagród, którą Małgosia zdobyła w OFPK były warsztaty wokalne prowadzone przez Prezes Monikę Flagę. To właśnie w ramach tych spotkań, Panie przygotowały materiał kolędowy, z którym udaliśmy się do Oświęcimia. Ponieważ zadanie potraktowaliśmy bardzo kompleksowo, nasi muzycy Karol Radwan (piano) i Adrian Wyka (bas), towarzyszyli Małgosi na scenie. W ich wykonaniu można było usłyszeć "Mario czy już wiesz" z repertuaru TGD oraz "Kolęda cisza" z repertuaru Katarzyny Groniec.

Komisja w składzie:

Izabela Mytnik (muzyk, wokalistka, pedagog wokalny)

Joanna Kasperek-Szymonik (wokalistka, pedagog wokalny)

Bernadetta Majcher (nauczyciel kształcenia słuchu, muzyk)

Jacek Furtak (muzyk) po wysłuchaniu prezentacji artystycznych przyznała nagrody i wyróżnienia.

Nasi muzycy z Małgosią na czele, zdobyli pierwsze miejsce w swojej kategorii.

To kolejne nagrody, które udaje się zdobywać naszym Wspaniałym podopiecznym i przyjaciołom Fundacji w ostatnich miesiącach.

Jesteśmy bardzo dumni i wiemy, że to nie jest nasze ostatnie słowo.