Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Zjazd absolwentów SPDP - 6 czerwca 2019

Partnerzy:

• SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie przy ulicy Tynieckiej w Krakowie
Kobieta siedzi na krześle, na kolanach ma laptopa. Obok niej dwóch mężczyzn siedzi na ławce gimnastycznej

Przedstawiciele naszej fundacji brali dziś udział w zjeździe absolwentów Szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 5 przy ulicy Tynieckiej 6 w Krakowie.

Monika Flaga przygotowała wokalnie podopiecznych, aby mogli jak najlepiej zaprezentować się na scenie przed swoimi kolegami i nauczycielami.

Adrian Wyka jak zwykle chętnie udzielił imprezie wsparcia akustycznego, nagłaśniając całe wydarzenie oraz grając na gitarze basowej.

Karol Radwan towarzyszył wokalistom przy fortepianie, profesjonalnie im akompaniując.

Szkołę tę kończy teraz Natalia Lewandowska, która na pożegnanie pięknie wykonała piosenkę „Biegnij przed siebie” z repertuaru Ani Wyszkoni, natomiast Marcin Joneczko i Dominik Burchardt zaśpiewali kolegom w prezencie na dalsze dobre życie „Szczęśliwej drogi już czas”.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w kolejnym pięknym wydarzeniu.