Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Koncerty podopiecznych - od sierpnia 2012 - nadal

Fundacja Cantito regularnie organizuje koncerty swoich podopiecznych, które od wielu lat odbywają się w popularnych miejscowościach wypoczynkowych.

Zajęcia warsztatowe - od sierpnia 2012 - nadal

Nasza Fundacja zajmuje się organizowaniem regularnych, odbywających się dwa razy w tygodniu profesjonalnych muzycznych spotkań...

Po raz pierwszy z zespołem w przedszkolu - 12 lutego 2020

Otrzymaliśmy prośbę, żeby pomóc dzieciakom zaaranżować i nagrać specjalną piosenkę na konkurs oraz przeprowadzić warsztaty muzyczne, dlatego w środę, 12 lutego br., z naszym zespołem, gościliśmy w przedszkolu nr. 136 w Krakowie.

V Wielki Koncert Kolędowy 2020 - 3 stycznia 2020

3 stycznia 2020 r. odbył się V Wielki Koncert Kolędowy przygotowany przez Fundację Artystyczną Cantito.

Coroczne jasełka ze Szkołą przysposabiającą do pracy z ulicy Tynieckiej - 17-18 grudnia 2019

17 i 18 grudnia jak co roku pomagaliśmy uczniom Szkoły Przysposabiającej do Pracy nr 5 z Centrum dla Niewidomych przy ulicy Tynieckiej w Krakowie w przygotowaniu przedstawienia jasełkowego.

I Piknik Charytatywny „Gramy dla dzieci” - 28 września 2019

28 września z ogromną przyjemnością zagraliśmy na I Pikniku Charytatywnym „Gramy dla dzieci” organizowanym przez Klub 6 batalionu dowodzenia Kraków.

Zakończenie sezonu koncertowego w Kostrzu - 23 czerwca 2019

Tegoroczny sezon koncertowy zakończyliśmy w niedzielę 23 czerwca występem podczas święta Dzielnicy VIII w Kostrzu.

Piknik Rodzinny w Sidzinie - 22 czerwca 2019

W sobotę 22 czerwca bawiliśmy się razem z Państwem podczas pikniku rodzinnego w Sidzinie.

Integracyjne Dni Bronowic - 14 czerwca 2019

14 czerwca spotkaliśmy się z krakowską publicznością w Amfiteatrze na osiedlu Widok. Zjawiliśmy się tam dzięki zaproszeniu przez Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana oraz Dzielnicy VI Bronowice.

Zjazd absolwentów SPDP - 6 czerwca 2019

Przedstawiciele naszej fundacji brali dziś udział w zjeździe absolwentów Szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 5 przy ulicy Tynieckiej 6 w Krakowie.

Przegląd teatralno - muzyczny "O Buławę Lajkonika" - 3 kwietnia 2019

3 kwietnia br. w Centrum Młodzieży im. Henryka Jordana przy ulicy Krupniczej w Krakowie miał miejsce przegląd teatralno-muzyczny „O Buławę Lajkonika”, w którym wzięli udział wybrani uczniowie SPDP: Natalia Lewandowska - solistka, Marcin Joneczko i Dominik Burchardt – jako duet, towarzyszył im zespół z Fundacji Artystycznej Cantito w składzie:

Koncert walentynkowy w Centrum Młodzieży im. Dr. Henryka Jordana - 15 lutego 2019

W piątek 15 lutego zaśpiewaliśmy dla seniorów na zaproszenie Centrum Młodzieży im. Dr. Henryka Jordana przy ulicy Krupniczej w Krakowie.

XIV Konkurs Hej kolęda, kolęda w Oświęcimiu - 11 stycznia 2019

11 stycznia 2019 r. udaliśmy się do Oświęcimia, aby wraz z Małgorzatą Bartnik wziąć udział w XIV Konkursie Hej kolęda, kolęda. Rozegrany został w kategorii solistów oraz zespołów w trzech grupach wiekowych: 7-9 lat, 10-12 lat, 13-16 lat.

Koncerty kolędowe w kościołach - 6 stycznia - 20 stycznia 2019

Nowy rok koncertowy rozpoczęliśmy czterema koncertami kolędowymi w krakowskich kościołach - św. św. Stanisława Kostki na Dębnikach, św. Floriana na Starym Mieście (oprawa mszy świętej i krótki koncert po niej) i w auli przy kościele Matki Bożej Różańcowej na Piaskach Nowych oraz w kościele św. Barbary.

Jasełka SPdP 2018 - 12 grudnia 2018

12 grudnia mieliśmy ogromną przyjemność współtworzyć przedstawienie adwentowe i okołoświąteczne przygotowywane przez uczniów Szkoły Przysposabiającej Do Pracy przy ulicy Tynieckiej 6 w Krakowie.

<< Nowsze 1 2 3 Starsze >>