Wspieram

Fundację Artystyczną Cantito założyliśmy po to, aby niepełnosprawnym artystom dawać nadzieję i wiarę we własne możliwości. Aby muzyka docierała do jak najszerszego grona odbiorców, potrzebne są środki finansowe, jak i każda współpraca. W tym miejscu prosimy o pomoc. Każdy z naszych Darczyńców może liczyć na wdzięczność, zarówno naszą, jak i naszych podopiecznych.

Wsparcie możliwe jest przez szybką wpłatę dzięki współpracy z Wpłacam.NGO.pl oraz PayU przez formularz, lub na konto:

Alior Bank
W tytule przelewu prosimy wpisać: "darowizna"
Fundacja Artystyczna Cantito
ul. Słomiana 21/44

PAMIĘTAJ!

Przekazując nam darowiznę masz prawo odliczenia sobie jej od podatku:

1. Jeśli jesteś osobą prawną od podstawy opodatkowania możesz odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej, niż 10% uzyskanego dochodu
  2. Jeśli jesteś osobą fizyczną od podstawy opodatkowania możesz odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej, niż 6% uzyskanego dochodu.

Należy pamiętać, iż w przypadku, gdy przedmiotem darowizny są pieniądze, to powinna ona być udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanej organizacji.
Zaś w przypadku darowania rzeczy lub usług - dokumentem potwierdzającym przekazanie tej darowizny oraz dokumentami potwierdzającymi faktyczne wydatki związane z tą darowizną.

Przekazując środki pieniężne przyczyniasz się do:

• - Organizacji warsztatów muzycznych
  • - Organizacji koncertów
  • - Organizacji Festiwali
  • - nauki śpiewu i gry na instrumentach dla naszych podopiecznych
  • - zakupu instrumentów i sprzętu muzycznego
  • - Finansowania stypendiów dla najbardziej uzdolnionych
  • - Wspierania udziału podopiecznych w festiwalach muzycznych
  • - Nagrywania i wydawania płyt

Masz pomysł na inną pomoc - skontaktuj się z nami.