Kolejna kolędowa niedziela

Dodane 14.01.2019, 18:15

W niedzielę 13 stycznia mieliśmy ogromną przyjemność zagrać dla Państwa aż w dwóch miejscach: w kościele św. Floriana na Starym Mieście (oprawa mszy świętej i krótki koncert po niej) i w auli przy kościele Matki Bożej Różańcowej na Piaskach Nowych (godzinny koncert kolędowy).

W obydwu miejscach zostaliśmy przyjęci bardzo życzliwie.

Dziękujemy za piękne słowa pod naszym adresem, pokazujące nam, że nasze śpiewanie, a zwłaszcza kolędowanie wspólnie z Państwem ma ogromny sens.

Niezwykle urzekł nas komplement małej sześcioletniej damy, która powiedziała, że nasz koncert był lepszy niż bajka. Czujemy się zaszczyceni.

Dziękujemy księżom proboszczom obu parafii za umożliwienie nam spotkania się z Państwem.

Wdzięczni też jesteśmy naszym przyjaciołom za nieocenioną pomoc, bez której te koncerty na pewno by się nie odbyły. Dobrze, że zawsze kiedy tego potrzebujemy jesteście z nami.

Mamy ogromną nadzieję, że i w przyszłym roku spotkamy się wszyscy na wspólnym kolędowaniu.